Представництво ООН спростувало інформацію про виділення Калушу 22 млн дол.

Міський голова Калуша заперечив висловлювання, які ніби-то він сказав щодо виділення грошей.

Представництво ООН в Україні заявило, що інформація про виділення 22 млн доларів для вивезення токсичних відходів з міста Калуш Івано-Франківської області не відповідає дійсності.

Як повідомили в інформаційному відділі представництва ООН в Україні, у п'ятницю деякі центральні ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що спільна місія ЄС і ООН планує виділити 22 млн доларів США для вивезення токсичних відходів з Калуша.

"У своїх повідомленнях з цього приводу представники ЗМІ помилково цитували міського голову Калуша Ігоря Насалика, який, у свою чергу, заперечує саме такі висловлювання", - говориться в коментарі.

У представництві відзначили, що спільна експертна місія ЄС і ООН працювала з 1 по 10 березня з метою вивчення екологічної ситуації у Калуші. Зараз експертна місія працює над своїм звітом, який після закінчення буде надано президенту та уряду України.

"Місія не приймає рішень щодо надання коштів", - підкреслили в ООН.

Раніше ЗМІ повідомили, що мер Калуша заявив про те, що йому зателефонували з представництва ООН в Україні і повідомили про виділення Калушу 22 млн доларів для утилізації гексахлорбензолу, похованого на полігоні токсичних відходів.

Читайте також:

ООН і ЄС виділять 22 млн дол. на порятунок прикарпатського Калуша

Екологічна ситуація в прикарпатському Калуші схвилювала ООН та Євросоюз

ООН і ЄС виділять 22 млн дол. на порятунок прикарпатського Калуша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: