Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звершуватиме святкові богослужіння з сурдоперекладом

У церкві кажуть, що хочуть бути відкритими до всіх на ділі.

У неділю на свято Входу Господнього в Єрусалим у Михайлівському золотоверхому соборі Києва відбудеться незвичне богослужіння. Православна церква України вирішила започаткувати в цей день нову традицію.

У велике свято Входу Господнього в Єрусалим розпочинаємо великі справи! Започатковуємо нову традицію: урочисті...

Опубліковано Православна Церква України Субота, 20 квітня 2019 р.

Вона полягатиме в тому, що урочисті богослужіння предстоятеля ПЦУ будуть звершуватися із сурдоперекладом. "Відтепер служби Божі у кафедральному соборі Православної Церкви України стануть доступними і тим людям, які спілкуються мовою жестів. Бо чути Слово Боже має право кожен!" - наголошують в українській церкві.

Відео Митрополит Епіфаній вперше у новому статусі похрестив одразу 9 дітей

Рекордне хрещення. У багатодітній родині переселенців - Родікових - одним махом похрестили одразу 9 дітей. Таїнство проводив сам Митрополит Епіфаній. Це його перше хрещення в статусі очільника новоствореної Православної церкви України. За обрядом духовного переродження спостерігала ТСН. 

Митрополит Епіфаній вперше у новому статусі похрестив одразу 9 дітей

Її прес-служба уточнює, що предстояти на богослужінні буде блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній. У дописі на сторінці ПЦУ в соцмережі Facebook також використовується хештег #ВідкритаЦерква.

Раніше повідомлялося, що митрополит Епіфаній ініціює створення національного пантеону пам'яті українських героїв. На його думку, люди, які віддали свої життя за волю України, заслуговують на більш масштабне вшанування, ніж є зараз.

Залиште свій коментар

Вибір редакції