Прем'єр Криму запевнив, що вважає Севастополь українським містом

Кримський прем'єр запевнив, що його слова про "неукраїнське" місто Севастополь перекрутили, а він лише казав про славу російських моряків.

Прем'єр-міністр Криму Василь Джарти спростував інформацію про те, що він, начебто, назвав Севастополь неукраїнським містом. Про це повідомила прес-служба глави уряду АРК.

Нагадаємо, перед цим ЗМІ процитували слова Джарти "погодьтеся, не можна сказати, що Севастополь - це українське місто. Його споконвіків називали російським містом, містом російської слави. І ми повинні пишатися, що там знаходиться російський Чорноморський флот".

"Моє висловлювання дослівно звучало так: "Не можна сказати, що Севастополь не українське місто. Просто його завжди називали містом слави російських моряків", - запевнив урядовець.

"Мабуть, сталася прикра помилка, і журналіст просто-напросто загубив одну частку "не". А це спотворило сказану мною фразу", - пояснив Джарти.

"Тому я ще раз підкреслюю - я сказав, що не можна вважати, що Севастополь не українське місто. Я хотів би, щоб усі знали і розуміли - кордони України є непорушними і це не перешкоджає, а навпаки укріплює нашу дружбу з Росією", - підкреслив Джарти.

Читайте також:

Глава кримського уряду не вважає Севастополь українським містом

Мєдвєдєв наказав створити в Севастополі "людські умови" для свого флоту

Політична рефлексологія Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: