Прем'єр Криму звинуватив Росію у намаганнях зірвати курортний сезон

За словами Василя Джарти, немає жодних документів, які підтверджують наявність бочок з отрутохімікатами поблизу кримського узбережжя.

Прем'єр-міністр Криму Василь Джарти стверджує, що інформація, поширена в російських ЗМІ про загрозу екологічної катастрофи біля кримського узбережжя, є чорним піаром і спробою дестабілізувати ситуацію на півострові напередодні курортного сезону.

"Однозначно - це PR -компания сусідньої держави і зрозуміло, чому це роблять", - заявив Джарти.

За його словами, немає жодних документів, які підтверджують наявність бочок з отрутохімікатами поблизу кримського узбережжя.

"Мені не зрозуміло, чому на телебаченні сусідньої держави виступають українці і говорять про країну, зокрема про Крим, факти, що не мають жодних підтверджень, які, безумовно, дестабілізують ситуацію у рамках туризму", - заявив Джарти.

"Я вам хочу сказати як керівник: немає жодних сигналів, жодних підтверджувальних документів про те, що щось загрожує екологічній безпеці Автономної Республіки Крим", - заявив Джарти.

Як відомо, у березні російський телеканал НТВ повідомив, що в Чорному морі знайшли більше тисячі металевих бочок з бойовою хімічною зброєю. Пізніше в МНС України повідомили, що влада Росії проігнорувала прохання Києва надати інформацію про координати районів затоплення залишків хімічної зброї в Чорному морі.

До теперішнього часу фахівцями різних інспекцій перевищень вмісту в морській воді високотоксичних речовин не виявлялося.

Читайте також:

На дні Чорного моря знайшли півтисячі бочок з хімічною зброєю

Загадковий пташиний мор прийшов у Севастополь

У Чорному морі залишилось лише три види риб

Отруйний червоний пил накрив Миколаївщину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: