Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр-міністр Ізраїлю подякував Україні за літаки для гасіння масштабних пожеж

Україна однією з перших надала допомогу Ізраїлю.

Під час телефонної розмови з президентом Петром Порошенком прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу подякував Україні за допомогу в подоланні масштабних пожеж у країні.

За словами Нетаньягу, Україна однією з перших відгукнулася на запит Ізраїлю про допомогу, повідомляють на сайті президента України. 

"Біньямін Нетаньягу висловив вдячність Україні, яка однією з перших країн відгукнулася на запит ізраїльської сторони і направила свої літаки для подолання масштабних пожеж в Ізраїлі", — йдеться в повідомленні.

Крім того, під час телефонної розмови лідери двох держав обговорили посилення торговельно-економічної співпраці, а також активізацію перемовин щодо Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

До слова, Порошенко запросив Нетаньягу здійснити офіційний візит до України найближчим часом.

Нагадаємо, 25 листопада поліція Ізраїлю затримала 13 осіб з підозрою в підпалі Хайфи. Одним із підозрюваних виявився 24-річний бедуїн, який, імовірно, перед здійсненням підпалу поширив відповідні повідомлення у Facebook.

Україна, своєю чергою, раніше цього ж дня відправила два своїх літаки для боротьби з пожежами

Ізраїльські пожежники продовжували боротися з вогнем за підтримки палестинських пожежників та аварійно-рятувальних команд з Греції, Кіпру, Хорватії, Італії, Росії та Туреччини.

Нетаньягу також повідомив, що прийняв пропозицію про допомогу з Єгипту та Йорданії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції