Тимошенко: дострокових виборів Ради не буде

Тимошенко висловила надію, що після президентських виборів у Верховній раді буде створено потужнішу більшість, і парламент продовжить роботу.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко переконана, що всі заяви про можливість проведення дострокових парламентських виборів сьогодні робляться для того, щоб дестабілізувати ситуацію в країні.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу в ході поїздки до м. Українка Київської області.

"Всі сьогодні такі гучні заяви, що лунають про дострокові парламентські вибори, спрямовані виключно на дестабілізацію країни. Зрозуміло, що ніяких дострокових парламентських виборів не буде, зрозуміло, що ніяких підстав конституційних, правових для цього немає", - сказала прем`єр.

За її словами, "просто, на жаль, у цей важкий кризовий час деякі політичні сили використовують такі гучні заяви, щоб розхитувати фінансову ситуацію, економічну ситуацію в країні – просто, знаєте, вбивці стабільності в Україні, так би я охарактеризувала тих людей, які роблять ці заяви".

Тимошенко висловила надію, що після президентських виборів у Верховній раді буде створено потужнішу більшість, і парламент продовжить роботу.
"Вибори парламентські - в 2012 році", - підкреслила Тимошенко.

Як повідомлялося, заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук не виключає, що після президентських виборів будуть знайдені підстави і для дострокових парламентських.

Вона зазначила, що в 2005 році президентові всі радили провести дострокові парламентські вибори, але він цього не зробив, оскільки були відсутні підстави.

Читайте також:

Литвин звинуватив "регіоналів" у спробі розпустити Раду

Яценюк жодного кандидата не підтримає в обмін на крісло прем'єра

Ющенко розпустить Раду, якщо побачить "параліч влади"

СП: Раду розженуть після виборів президента
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: