Прем'єр пообіцяла 10 тисяч квартир до кінця року

Тимошенко сказала, що уряд дасть можливість добудувати розпочаті житлові об'єкти, щоб люди, які довго чекають, могли отримати помешкання.

До кінця року уряд надасть фінансову підтримку для добудови та введення в експлуатацію 10 тис. квартир.

Про це йде мова у привітанні прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з професійним святом працівників будівельної галузі, текст якого розміщений на офіційному сайті Кабінету міністрів.

Прем'єр нагадала, що уряд прийняв "нову антикризову програму для будівництва, яка дасть можливість будівельним компаніям добудувати житлові об'єкти, а людям, які десятиліття очікують власні квартири в чергах, отримати довгоочікуване житло".

Крім того, зазначила Тимошенко у привітанні, уряд розробив закон "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва" і Національний план дій з підтримки будівельної галузі, які також "послідовно втілюються в життя".

Прем'єр побажала працівникам будівельної галузі благополуччя і віри в прекрасну долю.

Нагадаємо, що кожна п`ята компанія-забудовник в Україні припинила або згорнула свою діяльність. Такі дані були одержані в рамках дослідження "Рейтинг бізнес – довіри" в будівельній галузі України, проведеного комунікаційним агентством "ВАРТО".

За даними дослідження, у зв`язку з кризою 19% компаній з опитаних 122 компаній-учасників Української будівельної асоціації повністю згорнули або припинили свою діяльність.

Читайте також:

Аферисти викрадають в Києві цілі будинки

Банкам дозволили відбирати квартири у боржників

Під Секретаріатом президента оселилися цигани

Російський мільярдер прописався в гуртожитку сезонних робітників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: