Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр приїхав у Запоріжжя і пообіцяв закінчити ремонт мосту, який будується вже 15 років

Він обіцяє добудувати його у найближчі роки.

У четвер, 7 листопада, прем'єр Олексій Гончарук з робочим візитом приїхав у Запоріжжя, де проінспектував міст, будувати який розпочали ще 15 років тому, але і досі не завершили. Глава українського уряду пообіцяв завершити його зведення за два-три роки і взяв це під особистий контроль.

Про це Олексій Гончарук написав у Facebook.

"Міст почали будувати в 2004 році! 15 років. І не збудували. За цей час в Україні змінилось п'ятеро президентів, відбулось дві революції. Це якийсь треш! Я вже не кажу, що за цей час вартість проекту зросла від п'яти до 16,2 млрд грн. Ми в ці ігри гратись не будемо", - йдеться в заяві прем'єра.

Прикладом того, що швидко та якісно проводити ремонтні роботи в Україні можливо, за його словами, є траса "Запоріжжя - Маріуполь", яку лише нещодавно капітально відремонтували. Гончарук зауважив, що після літньої поїздки президента Володимира Зеленського уряд знайшов  30 млн на проєктну документацію, відкорегували проєкт й пройшли експертизу.  За його словами, для старту робіт на мосту є 1,2 млрд грн. Наразі урядовці готують тендерну документацію.

"Всі говорять, що одну сторону робити два-три роки. Ми впевнені — зробимо за рік-півтора, а весь міст - за два-три роки. Якість робіт та строки будуть контролюватись жорстко. Цей об‘єкт під моїм особистим керівництвом", - підсумував Гончарук.

Сьогодні в Запоріжжі Місто з великим потенціалом, але занедбане неефективним менеджментом. За прикладами далеко...

Опубликовано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Четверг, 7 ноября 2019 г.

Нагадаємо, нещодавно закінчився капітальний ремонт дороги Н-08 біля Маріуполя, де минулого року розпочалася масштабна реконструкція. На оновлення 200-кілометрової траси витратили близько 2,5 млрд доларів. У будівництві автошляху брали участь турецькі й українські компанії.

Президент України Володимир Зеленський 29 жовтня оглянув важливу для країни трасу "Запоріжжя - Маріуполь". Глава держави проїхався трасою і залишився задоволеним. "Якщо всі дороги ми будемо так будувати в країні, ми встигнемо за 4 роки, за чотири з половиною роки побудувати найважливіші траси нашої країни", – сказав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції