Прем'єр Угорщини подарував президенту України 60-літрову діжку з вином

Віктор Янукович отримав від угорського прем'єра в подарунок діжку з токайським вином, яка втілює "визнання європейських інтеграційних зусиль України".

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан подарував українському президенту Віктору Януковичу 60-літрову діжку з токайським вином.

Як розповів посол Угорщини в Україні Міхаль Баєр, цю діжку було виготовлено на Закарпатті традиційним ручним способом. З одного боку на ній зображені герби Угорщини і України, а з іншого - Польщі та України.

У діжці - токайське самородне вино, яке є одним з благородних вин найвідомішого угорського виноробного регіону.

Посол пояснив, що подарунок угорського прем'єра "символічно виражає активну співпрацю і узгодженість дій, яка пов'язує Будапешт та Варшаву в ході виконання обов'язків головування в Європейському Союзі".

Він додав, що саме з цим вином у Будапешті святкують завершення керівних повноважень Угорщини, а у Варшаві вітають початок польського головування в ЄС.

Міхаль Баєр зазначив, що цей подарунок втілює визнання європейських інтеграційних зусиль України, успіхів, досягнутих у процесі зближення ЄС і України.

Нагадаємо, з 1 січня по 30 червня поточного року Угорщина головує у Європейському Союзі, натомість з 1 липня до 31 грудня головуючою в ЄС країною буде Польща.

Читайте також:

Поляки подарували Януковичу двох гуцульських коней

На Закарпатті засідання райради починатимуть з угорського гімну

Нова конституція Угорщини дозволить українцям ставати угорцями

На Гонконгській біржі Януковичу подарували статуетку бика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: