Прем`єр ввела диференційовані ставки на авто

Тимошенко домовилась з автовласниками. Транспортний збір розраховуватиметься диференційовано.

В Україні будуть введені диференційовані ставки для власників тих автомобілів, що старші за 7 років. Відповідна домовленість була досягнута в ході зустрічі прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з представниками автовласників. Відповідні зміни в закон "Про податок з власників транспортних засобів і інших самохідних машин і механізмів" Тимошенко підписала і направила у Верховну Раду.

Під час зустрічі було погоджено, що для авто віком понад 7 років транспортний збір розраховуватиметься з коефіцієнтом 0,7, старше 10 років - 0,6, старше 15 років - 0,5. Ці домовленості внесли до раніше розробленого урядом законопроекту, що передбачає такі ставки податку при проведенні реєстрації, перереєстрації і чергового технічного огляду:

15 грн. за 100 куб. см для автомобілів з об'ємом циліндрів двигуна до 2200 куб. см;

20 грн. для авто з об'ємом двигуна від 2201 до 2500 куб. см;

50 грн. для авто з об'ємом двигуна від 2501 до 3000 куб. см;

80 грн. для авто, об'єм двигуна яких складає понад 3000 куб. см.

Після закінчення наради представники ініціативної групи автовласників повідомили рішення учасникам акції протесту, які другий день блокували вул. Грушевського, внаслідок чого рух автотранспорту по ній відновлений.

Нагадаємо, протест автомобілістів проти збільшення транспортного збору і податків відбувся в усіх великих містах України. Наприклад, в Сімферополі понад тисяча водіїв влаштували затор на в’їзді до міста.

Читайте також:
Автомобілісти заблокували центр Києва
5 лютого автомобілісти паралізують Україну
У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: