Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У суботу на телеканалі 1+1 відбулась прем’єра гумористичного проекту "Жіночий Квартал" від студії "Квартал 95", учасницями якого стали 14 красивих, талановитих, відомих і сміливих представниць прекрасної половини людства.

Дівчата жартували про стосунки з чоловіками й відпочинок на морі, на певний час стали учасницями суддівського засідання у справі про пограбування банку та розважали вокально-танцювальними номерами. У першому випуску на сцені "Жіночого Кварталу" глядачі побачили спеціальних гостей-чоловіків: Євгена Кошового, Олександра Пікалова, Василя Вірастюка, Романа Міщерякова й Володимира Шумка.

"Жіночий Квартал" успішно стартував із рейтингом 4,1% по аудиторії 18-54 (Україна) і 4,0% — по 18-54 (50К+) та долею 14,5% і 16,1% (18-54 Україна/18-54 50К+). Проект став найрейтинговішим телепродуктом на українському телебаченні за результатами суботи, 6 жовтня. Крім того, "Жіночий Квартал" став найбільш рейтинговою гумористичною програмою за результатами тижня (1 – 7 жовтня) за аудиторією 18-54 (50К+). Також проект зі значним відривом лідирував у слоті показу.

ТОП-6 каналів у слоті "Жіночого Кварталу" (6.10.2018, доля 18-54 (Укр)/18-54 (50К+).

Рейтинг "Жіночого кварталу"

Середня аудиторія випуску (rat#) становила 1,3 млн глядачів, а загальне охоплення телевізійної аудиторії (rch#) склало понад 4,9 млн (4+, Україна).

Також прем’єрний випуск "Жіночого Кварталу" потрапив до трендів YouTube, розмістившись на 7-му місці станом на 8 жовтня.

Нагадаємо, до складу нового гумористичного проекту "Жіночий квартал" увійшли: акторка "Вечірнього Кварталу" Олена Кравець, героїня серіалу "Слуга народу" Ольга Жуковцова, учасниці "Ліги сміху" Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, акторка "Вечірнього Києва" і нової романтично комедії "Я, ти, він, вона" Настя Коротка, акторка Молодого театру Анастасія Євтушенко і вокалісти "Голосу країни" на 1+1 Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе. Творці проекту називають дівчат просто ― "14 подруг Кварталу".

Дивіться "Жіночий Квартал" щосуботи о 21:15 на телеканалі "1+1".

Також проект можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої у будь-який час.

Залиште свій коментар

Вибір редакції