"Премія особливій людині": Польща нагородила Сенцова за внесок у ствердження людської гідності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про нагороду розповів глава МЗС сусідньої країни під час візиту до Києва.

Українського політв’язня Олега Сенцова нагородили премією "За людську гідність". Її поляки вручають найактивнішим борцям за права людини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Польщі вважають українського режисера, який уже п'ятий рік відбуває покарання в Росії за сфальсифікованим звинуваченням, прикладом для всього світу. "Я маю надію, що інформація про цю подію потрапить до лауреата нагороди. На знак нашої солідарності із Олегом Сенцовим та усіма іншими політв’язнями у Росії та окупованому Криму", - наголосив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

ВідеоПольща закликає посилити санкції проти Росії

Адже агресор уперше не ховався за "зеленими чоловічками" чи сепаратистами, а відверто напав на українських вояків. І тому світова спільнота має вдатися до рішучих дій - певен польський міністр закордонних справ - Яцек Чапутович, який сьогодні приїхав до Києва. 

Польща закликає посилити санкції проти Росії

"Росія сподівалася, що після того, як голодування закінчиться, увага спаде. Але все сталося з точністю до навпаки. Це премія за людську гідність. Премія особливій людині", - прокоментував подію міністр закордонних справ України Павло Клімкін. "Олег дійсно герой. Герой, який не зламався під тортурами. Герой, котрий міг уникнути такої долі, але він не відступив від своїх переконань. І дійсно готовий сплачувати за них до кінця", - заявила двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан.

Чапутович також заявив, що Польща закликає посилити санкції проти Росії, адже агресор у Чорному морі вперше не ховався за "зеленими чоловічками" чи сепаратистами, а відверто напав на українських вояків. На думку дипломата, світова спільнота має вдатися до рішучих дій – вже відомо, що ситуацію обговорять на найближчих засіданнях НАТО, ОБСЄ та Ради Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції