Прес-секретар Азарова пояснив, що його шеф пожартував щодо свого прем’єрства

У Азарова пояснили, що журналісти перекрутили слова політика: Партія регіонів поки не обговорювала кандидатуру глави уряду.

У Партії регіонів ще не визначена можлива кандидатура прем’єр-міністра України. Саме це мав на увазі Микола Азаров на прес-конференції в Дніпропетровську, розповів прес-секретар політика Віталій Лук’яненко.

Зокрема, Лук’яненко, коментуючи інформацію деяких ЗМІ про те, що Микола Азаров в Дніпропетровську заявив про свої претензії на посаду прем’єр-міністра, підкреслив: "Це не відповідає дійсності. Азаров жартома запитав у журналістів: "Як ви вважаєте, я впораюсь на посаді прем’єра?". Журналісти відповіли, що впорається. Азаров відповів: "Ну тоді вважатимемо, що ви мене висунули на цю посаду". Насправді потрібно орієнтуватися на заяву Азарова, що це питання розглядатиметься на засіданні фракції. Поки воно не розглядалося".

Крім того, на офіційному сайті Партії регіонів розміщено повідомлення про робочу поїздку до Дніпропетровська Азарова, де політик заявив, що "у Партії регіонів є як мінімум п'ять кандидатів, гідних і здатних бути прем'єр-міністром, а також достатня кількість людей, щоб сформувати кілька професійних, ефективних складів уряду".

Разом з тим Азаров підкреслив, що питання по кандидатурі прем'єр-міністра парламентська фракція ПР ще не розглядала. На думку політика, зрештою кандидатуру прем'єр-міністра повинен визначати після перемоги на виборах Янукович - як новообраний президент. "Він матиме на це повне право", - резюмував Азаров.

Читайте також:

Азаров готовий стати прем’єром при президенті Януковичі

Азаров: виборець Тігіпка - наш

Герман: Янукович не запропонує Тігіпку прем’єрське крісло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: