Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прес-секретар Савченко розповіла, де перебуває депутат і чому не отримала повістки від СБУ

Раніше про виклик для допиту повідомив Юрій Луценко.

Народний депутат Надія Савченко не отримувала надісланої їй повістки від СБУ для участі у вівторок, 13 березня, у допиті щодо підготовки теракту "переговорником" Володимиром Рубаном.

Про це у Facebook повідомила її прес-секретар Тетяна Проторченко.

"Надія Савченко перебуває з робочим візитом в ПАРЄ де в неï запланованi зустрiчi з європарламентарями з питань визволення українських політв’язнів з РФ. Повісток, запрошень чи будь-яких інших документів, Надія Вікторівна, відповідно не отримувала", - написала Проторченко.

Генеральний прокурор Юрій Луценко раніше повідомив, що Надію Савченко викликають до СБУ для проведення допиту, але депутат поїхала за межі країни офіційно, маючи на це повні підстави.

Нагадаємо, керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали 8 березня на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.  Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю.

Рубан звинувачення відкидає і стверджує, що був лише водієм, а про зброю в авто нічого не знав

Депутат Надія Савченко підтримала соратника Рубана і також спростовує звинувачення в його бік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції