Прес-секретар Януковича заробила у 20 разів більше його дружини

Річний дохід прес-секретаря президента Дарії Чепак склав майже 388 тисяч гривень. Тоді як дружина глави держави прожила рік практично на одну на пенсію в 15,5 тисяч.

Прес-секретар президента Віктора Януковича Дарія Чепак минулого року заробила 387 тисяч 726 гривень 42 коп. Таким чином, її річний дохід більш ніж у 20 разів перевищив дохід дружини глави держави Людмили Янукович.

За даними декларації про доходи Чепак, вона отримала 91 тисячу 988 грн від підприємницької діяльності, а решта - 275 тисяч 738 грн 42 коп. – її зарплата, отримана ще до призначення на посаду прес-секретаря президента.

Нагадаємо, Чепак працювала у комерційних структурах. Вона поєднувала роботу головного редактора "Шустер live" і директора творчо-виробничого центру 5-го каналу.

З нерухомості Чепак має квартиру площею 30,8 кв. м. Також вона (на відміну від президентської дружини) має власний автомобіль - Mini Cooper R50 об'ємом двигуна 1,6.

Нагадаємо, Людмила Янукович минулого року отримала 18 тисяч 443 гривні. З них більша частина - 15 550 гривень – це пенсія, ще 2 тис. 943 гривні склали дивіденди.

Дружина президента має 184 тис. 160 гривень заощаджень. У її власності також земельна ділянка площею 0,7 гектара і житловий будинок площею 303 квадратні метри. Водночас жодного автотранспорту ані в неї, ані у Віктора Януковича, згідно з декларацією, немає.

Читайте також:

Чиновникам запропонували скинутися на "Таврію" для дружини Януковича

Янукович за рік збільшив свої доходи вчетверо

Найбагатшим у Кабміні виявився Колесніков, найбіднішим - Балога

Герман задекларувала майже 165 тис. грн, але забула про годинник за 50 тис. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: