Прес-секретар Ющенка та все керівництво Секретаріату подали у відставку

Прес-секретар президента Ванникова пояснила своє рішення бажанням працювати в команді Ющенка після завершення його президентського терміну. Крім неї у відставку подали всі керівники СП та глава Держуправління справами.

Прес-секретар президента Віктора Ющенка Ірина Ванникова та глава Секретаріату президента Віра Ульянченко подали у відставку.

За словами Ванникової, їй надійшла пропозиція від Ульянченко стати членом Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, але вона відмовилась від цієї пропозиції.

"Я відмовилась, тому що хочу бути в команді Ющенка", - сказала Ванникова, зауваживши, що планує працювати в неурядовій організації, яку очолить Віктор Ющенко.

"Моє життєве завдання бути корисною Віктору Ющенку, тому що для мене він єдиний демократичний, український політик в цій країні, і особистість з великої літери", - сказала Ванникова.

Також заяви про звільнення написали голова Державного управління справами Ігор Тарасюк, заступники глави Секретаріату президента Олександр Шлапак, Ігор Попов, Валентина Руденко, Іван Перехода.

Крім того, за інформацією Ванникової, такі ж заяви написали заступник секретаря РНБО Володимир Огризко, а також голова Інституту стратегічних досліджень Юрій Рубан.

Ірина Ванникова обіймала посаду прес-секретаря президента України Віктора Ющенка з 29 вересня 2006 року. Вона зміна на цій посаді Ірину Геращенко.

Нагадаємо, 16 лютого Ющенко відповідним указом очолив наглядову раду Національного культурно-художнього й музейного комплексу "Мистецький арсенал".

До складу ради, яка складається з 17 чоловік, ввійшли керівник Державного управління справами як заступник голови ради, міністр культури і туризму Василь Вовкун, глава Секретаріату президента Віра Ульянченко, рідний брат президента, депутат Верховної ради від фракції "Наша Україна - Народна Самооборона" Петро Ющенко, заступник глави Секретаріату Валентина Руденко та ін

Читайте також:

На звинувачення Мєдвєдєва відповість секретарка Ющенка

Ющенко призначив себе головою "Мистецького арсеналу" 

Ульянченко обіцяє, що Ющенко більше не буде скромним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: