Прес-служба Ющенка викреслила Росію зі "списку друзів України"

У списку "найближчих друзів і стратегічних партнерів" України у повідомленні прес-служби президента від 1 листопада уже немає Росії.

1 листопада Віктор Ющенко звернувся до кількох країн, а також Єврокомісії та НАТО з проханням про допомогу в ліквідації епідемії грипу та ГРВІ.

З повідомлення прес-служби президента України потім зникла згадка Росії. Якщо на 1 листопада вона згадувалася в числі держав, лідерам яких Віктор Ющенко направив прохання про допомогу в запобіганні епідемії грипу, то сьогодні у списку "найближчих друзів і стратегічних партнерів" України в повідомленні від 1 листопада немає Росії.

Нагадаємо, 1 листопада прес-служба президента України повідомила, що "Віктор Ющенко реалізує всі надані йому Конституцією України повноваження у сфері міжнародних відносин для забезпечення національної безпеки в умовах спалаху пандемічного грипу в Україні".

"Існуюча загроза національній безпеці України, яку ми не можемо нейтралізувати тільки власними зусиллями, вимагає від мене звернутися до найближчих друзів і стратегічним партнерам за невідкладною допомогою", - говорилося в листах на ім'я лідерів декількох держав і міжнародних організацій. У списку були вказані лідери Білорусі, Росії, Угорщини, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, США, а також голова Європейської комісії та генсек НАТО.

Тепер у тому ж повідомленні, що зберігся в архіві сайту президента України, згадки про Росію немає.

Нагадаємо, 30 жовтня ситуацію з поширенням грипу в Україні обговорили міністри закордонних справ Петро Порошенко і Сергій Лавров. Вони домовилися, що Київ і Москва будуть координувати зусилля щодо боротьби з грипом на рівні міністерств охорони здоров'я.

Загальна кількість жертв епідемії грипу в Україні вже сягнула 109 людей. Зокрема, 103 людини померли в західноукраїнських областях, а чотири - в Києві.

Всього, за даними Міністерства охорони здоров'я, на грип і ГРВІ, що часто викликають пневмонію, захворіли понад 762 тисячі українців, із них 33 979 людей госпіталізовані.

Читайте також:

Росія допоможе Україні в боротьбі зі свинячим грипом

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

Кількість жертв епідемії грипу в Україні зросла до 109 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: