Претендент на Оскар-2017 − ключовий спікер першого дня фестивалю Де кіно

Організатори представили одного із запрошених К-спікерів освітньої частини фестивалю.

22 вересня, у перший день фестивалю "Де кіно. Епізод 2", відомий швейцарсько-американський режисер Марк Реймонд Вілкінс проведе майстер-клас "Tell your stories", де розкаже, як розвивати власні фільми та стати режисером в Україні. Також Марк представить свою останню короткометражну роботу про кризу біженців в Європі − "Bon voyage", яка увійшла в шорт-лист 89-ї кінопремії Оскар в номінації "Кращий короткометражний ігровий фільм". Режисер стане ключовим спікером першого дня освітньої частини фестивалю.

Ключовий спікер першого дня фестивалю Де кіно_2
ТСН.ua

"Як створити сценарій? Як фінансувати власний проект? Як мотивувати акторів та команду? Якщо у вас є ідея, що запалює серця, та команда, від співпраці з якою ви отримуєте задоволення − все вдасться набагато простіше, ніж ви думаєте", − коментує Марк Вілкінс, привідкриваючи завісу власного виступу.

Ключовий спікер першого дня фестивалю Де кіно_1
ТСН.ua

Разом з тим на майстер-класі режисер  поділиться особистою життєвою історією про шлях від приготування кави на знімальному майданчику до перемоги власних робіт на Каннському фестивалі, що стане у нагоді як для початківців кіновиробництва, так і спеціалістів з досвідом.

Мова лекції – англійська із синхронним перекладом для гостей на українську.

Організатори додають, що вже найближчим часом "Де кіно. Епізод 2" оголосить повну програму з детальною інформацією про усі активності, зокрема, і точний час виступу Марка Вілкінса. Фестиваль відбудеться 22-23 вересня у Києві на кіностудії  Film.ua. Відвідувачів очікують лекції представників світової медіаіндустрії, нон-стоп майстер-класи, виступи музичних гуртів, розваги, і головне − перегляд конкурсної програми та визначення переможців. Вхід вільний.

Нагадаємо, "Де кіно" проводиться вже вдруге за спільної ініціативи 1+1 медіа та Film.ua Group.

Залиште свій коментар