Президент Академії української преси повідомив про обшуки у нього вдома

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Валерія Іванова, його звинувачують в організації злочинного угруповання.

У президента Академії української преси, доктора філологічних наук, професора Валерія Іванова правоохоронці вдома проводять обшуки.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Зараз у мене вдома проводиться обшук. У це неможливо повірити, але в постанові на обшук я звинувачений в тому, що перебуваю в складі організованого злочинного угруповання, яке незаконно збирає відомості про людей з метою отримання викупу! Доказом за постановою виступає моя переписка з сином в WhatsApp і Threema", - написав він.

За словами Іванова, це є "наглою брехнею".

"Уже й тому, що жодного разу в житті не користувався месенджером Threema. Взагалі жодного разу! WhatsApp у мене хоча б встановлено. Але ні з Денисом, ні з кимось іншим я жодного злочинного листування не вів! Я звертаюся до тих, хто мене знає. Хоч хто-небудь з вас здатний повірити в те, що я буду збирати інформацію про людей і вимагати за неї викуп? Нахабна, мерзенна і жахлива брехня! Це абсолютне правове свавілля, яке показує, що наші правоохоронні органи не просто загрузли в корупції, але і всіляко намагаються залякати журналістів і убезпечити себе від подібних розслідувань. І при цьому не гребують суто сталінськими методами. Тиск на дитину через переслідування батьків - це просто позамежне скотство!" - обурився він.

Також професор запевнив, що його син Денис Іванов доведе свою правоту.

"А ось, що злочинці з МВС понесуть покарання, тут у мене впевненості немає. Занадто довго ми є корумпованою країною, занадто звикли до того, що чиновники (зокрема, "правоохоронці") безкарно порушують закон і наші права", - наголосив він.

Також Іванов уточнив, що нещодавно група журналістів за участю його сина провела розслідування персон, які подавалися на конкурс до ДБР, під час якого з'ясувалося, що один із кандидатів - "дехто Шевцов - дуже і дуже багата людина".

"Це було опубліковано в інтернеті. В результаті замість пояснень джерел доходів співробітника поліції було порушено кримінальної справи проти мого сина. Йому інкримінувалося не просто втручання в особисте життя Шевцова, а участь в якійсь змові проти нього. Мабуть, слідство зрозуміло безперспективність спроб прив'язати сина до криміналу, і співробітники поліції почали тиск на мене з дружиною як батьків Дениса", - додав він.

Окремо президент Академії української преси повідомив, що Печерський суд за клопотанням слідства за його відсутності ухвалив рішення про арешт рахунків ФОП.

"Це ідіотизм і знущання. На ці рахунки надходили гроші тільки від іноземних структур: представництв німецьких політичних фондів, американських організацій (IREX і Internews), посольств США, Британії (останні перерахування йшли через АУП, проте з чітким зазначенням номера гранту, за яким проводилася проплата), інших подібних структур. Жодного перерахування від жодної фізичної особи або української фірми на наші рахунки ні надходило! Для того, щоб це з'ясувати, достатньо було зробити запити в банк. Але мета явно інша. Своїми злочинними діями слідчі намагаються змусити сина піти на угоду з ними і самообмовлення", - резюмував Іванов.

Вынужден сделать это заявление по личному поводу. Я в определенном замешательстве, т.к. с моей семьей происходят...

Опубликовано Валерием Ивановым Вторник, 7 мая 2019 г.

В Національній спілці журналістів України засудили обшуки у родині Валерія Іванова, назвавши їх "помстою синові Денису".

Національна спілка журналістів України засуджує обшуки у родині нашого авторитетного колеги, президента Академії...

Опубликовано Sergiy Tomilenko Вторник, 7 мая 2019 г.

Наразі правоохоронні органи не коментують інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції