Рамзан Кадиров закликав Росію знищити Україну

Рамзан Кадиров назвав Україну "хворобою Росії" та закликав її ліквідувати

Президент Чечні Рамзан Кадиров в інтерв'ю виданню The Telegraph заявив, що Грузія та Україна є хворобою Росії, яку потрібно викоренити - переходити в наступ.

"Грузія, Південна Осетія, Україна - все це продовжуватиметься і продовжуватиметься. Це приватна хвороба Росії. Чому ми повинні завжди страждати, якщо ми можемо ліквідувати цю проблему? Ми велика країна, у нас є все: армія, технології. Нам необхідно переходити в наступ", - заявив президент Чечні.

На думку Кадирова, торішній напад Грузії на Південну Осетію був частиною антиросійської змови західних країн із захоплення всього Кавказу. У зв'язку з цим Кадиров закликав уряд Росії виробити стратегію, оскільки, на його думку, необхідно переходити в наступ.

"Якщо вони отримають контроль над Кавказом, можна буде сказати, що вони отримають контроль над всією Росією, тому що Кавказ – це наш спинний хребет", – заявив Кадиров.

Частиною західної змови Кадиров вважає і діяльність підпілля ісламізму на території своєї республіки і суміжних регіонів, Інгушетії і Дагестану.

"Їх фінансує Захід", – заявив чеченський лідер. "Я офіційно оголошую: ті, хто зруйнували Радянський Союз, хочуть зруйнувати Російську Федерацію, і вони стоять за (бойовиками)", – пояснив Кадиров.

Чеченський президент повторив сказане ним в день 15-річчя початку Першої чеченської війни 11 грудня. Тоді в Грозному він оголосив місцевим журналістам, що "ні для кого не є секретом, що Радянський Союз розчленували всупереч волі народу".

"На Заході вирішили, що не можна на цьому зупинятися. Слід розпалити пожежу локальної війни, яка охопить все нові регіони і приведе як мінімум до ослаблення Росії, а можливо, і до її розвалу", – розвинув думку Кадиров.

Читайте також:

Президент Чечні назвав свого спадкоємця

Президент Чечні особисто влаштував допит смертників

В Чечні викрали і вбили подружжя правозахисників-меценатів

Кадиров: Я за Путіна життя відда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: