Президент нагадав депутатам, що в кризі винен уряд

Поки депутати б'ються, Віктор Ющенко сподівається, що вони обговорять уряд "професійно та конструктивно".

Президент Віктор Ющенко висловив сподівання, що обговорення у Верховній раді діяльності уряду матиме предметний і професійний характер.

"Зміст і тональність дискусії засвідчать ступінь розуміння нинішніх економічних проблем українськими парламентаріями - представниками як більшості, так і меншості", - заявила прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.

Ющенко, за її словами, відзначив численні і серйозні зауваження до Кабінету міністрів. Зокрема, "які стосуються непродуманості, безсистемності і популізму багатьох кроків у сфері економічної, бюджетної і фіскальної політик, за які уряд несе повну відповідальність".

Глава держави вважає ключовими прорахунками прем’єра Юлії Тимошенко відсутність системних реформ, брак реалістичного плану роботи, неготовність держави до викликів світової фінансової кризи у поєднанні з розпорошенням коштів на невиправдані витрати.

Водночас, за його словами, "обговорення цих проблем жодною мірою не може звестися до банального з'ясування стосунків і заробляння політичних балів на фоні зростаючої кризи. Суспільство повинне знати реальний стан справ і бачити в українському політикумі сили, здатні на відповідальні рішення і результативну взаємодію в інтересах держави, особливо в умовах кризи".

"Замість чергових сварок, відповідальна більшість у парламенті повинна знайти політичну волю для негайних антикризових дій, у тому числі для змін до Державного бюджету України на 2009 рік", - підкреслив президент.

Тим часом депутати у Верховній раді, як вже повідомляв ТСН.ua, влаштували бійку.

Представники Партії регіонів, БЮТ та НУ-НС влаштували штовханину біля парламентської трибуни одразу після закінчення звіту прем'єра про роботу уряду. Причиною цього стало те, що деякі депутати від ПР не встигли зареєструватися на запитання до Юлії Тимошенко.


Читайте також:

Литвин не дозволить депутатам-прогульникам голосувати у ВР

Уряд: дефіцит бюджету буде вдвічі меншим, ніж у 2008 році

Ющенко втік від депутатів до Кіровограду

ВідеоПрезидент нагадав депутатам, що в кризі винен уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: