Президент і прем'єр поїхали в регіони

Віктор Янукович поїхав до Донецької області, а Віктор Ющенко сьогодні відвідав Чернігівщину.

Ющенко-Янукович
Архів
Керівники держави роз'їхалися по регіонах.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні, 29 серпня, перебуває в селі Нікольське Донецької області. Глава уряду вранці прибув на територію храмового комплексу, де розташований Свято-Нікольський собор. 

В робочій поїздці Януковича супроводжує дружина Людмила.
 
Прем`єра зустріли численні прихожани і місцеві жителі. Вони обступили Януковича, стали звертатися до нього з проханнями і побажаннями, вітали прем`єра оплесками, вигукували: "Ми бажаємо вам перемоги!". На це Янукович відповів: "Все буде добре".
 
Група жінок попросила прем`єра посприяти у вирішенні деяких особистих питань, а також у вирішенні питання будівництва храму і у зв`язку з цим - питання оренди землі. 

Янукович тут же дав розпорядження губернаторові області Володимиру Логвиненку і голові обласної ради Анатолію Близнюку посприяти місцевим жителям у вирішенні їхніх проблем.

Янукович також повідомив, що приїхав у Донецьку область, "щоб поклонитися своєму духовному отцю Зосимі".
 
Про це він сказав сьогодні журналістам в селі Нікольське після відвідин служби в Свято-Нікольському соборі. "Я приїхав на рідну землю, щоб поклонитися своєму духовному отцю Зосимі, п`ять років з дня смерті якого виповнюється сьогодні. Я приїхав на його могилу поклонитися", - сказав Янукович.

В той же час, президент України Віктор Ющенко відвідав Чернігівську області. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, головна мета робочих поїздок регіонами України, запланованих Ющенком упродовж серпня-вересня цього року, - донести соціальні ініціативи президента безпосередньо до народу.
 
Під час робочої поїздки Ющенко ознайомився зі станом готовності шкіл до початку нового навчального року та поспілкувався з учителями у селах Іванівка та Количівка. Також голова держави взяв участь у засіданні вченої ради Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка. 

Під час робочої поїздки Ющенко ознайомився з роботою ВАТ "Чернігівський завод радіоприладів". 

Президент також поспілкувався з представниками ЗМІ.

Нині Віктор Ющенко вже завершив поїздку до Чернігівської області.

ВідеоЯнукович відвідав церкву на батьківщині (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: