Президент і прем'єр поїхали в регіони

Віктор Янукович поїхав до Донецької області, а Віктор Ющенко сьогодні відвідав Чернігівщину.

Ющенко-Янукович
Архів
Керівники держави роз'їхалися по регіонах.
Прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні, 29 серпня, перебуває в селі Нікольське Донецької області. Глава уряду вранці прибув на територію храмового комплексу, де розташований Свято-Нікольський собор. 

В робочій поїздці Януковича супроводжує дружина Людмила.
 
Прем`єра зустріли численні прихожани і місцеві жителі. Вони обступили Януковича, стали звертатися до нього з проханнями і побажаннями, вітали прем`єра оплесками, вигукували: "Ми бажаємо вам перемоги!". На це Янукович відповів: "Все буде добре".
 
Група жінок попросила прем`єра посприяти у вирішенні деяких особистих питань, а також у вирішенні питання будівництва храму і у зв`язку з цим - питання оренди землі. 

Янукович тут же дав розпорядження губернаторові області Володимиру Логвиненку і голові обласної ради Анатолію Близнюку посприяти місцевим жителям у вирішенні їхніх проблем.

Янукович також повідомив, що приїхав у Донецьку область, "щоб поклонитися своєму духовному отцю Зосимі".
 
Про це він сказав сьогодні журналістам в селі Нікольське після відвідин служби в Свято-Нікольському соборі. "Я приїхав на рідну землю, щоб поклонитися своєму духовному отцю Зосимі, п`ять років з дня смерті якого виповнюється сьогодні. Я приїхав на його могилу поклонитися", - сказав Янукович.

В той же час, президент України Віктор Ющенко відвідав Чернігівську області. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, головна мета робочих поїздок регіонами України, запланованих Ющенком упродовж серпня-вересня цього року, - донести соціальні ініціативи президента безпосередньо до народу.
 
Під час робочої поїздки Ющенко ознайомився зі станом готовності шкіл до початку нового навчального року та поспілкувався з учителями у селах Іванівка та Количівка. Також голова держави взяв участь у засіданні вченої ради Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка. 

Під час робочої поїздки Ющенко ознайомився з роботою ВАТ "Чернігівський завод радіоприладів". 

Президент також поспілкувався з представниками ЗМІ.

Нині Віктор Ющенко вже завершив поїздку до Чернігівської області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: