Президент і прем'єр привітали українців

Президент Віктор Ющенко і прем'єр Віктор Янукович звернулися з вітальними промовами до громадян України.

Президент і прем'єр привітали українців
УНІАН
Президент і прем'єр звернулися з вітальними промовами до громадян України. Ющенко закликав всіх українців об'єднатися в ім'я процвітання держави, прем'єр наголосив на великій відповідальності кожного за збереження незалежності держави.

"У цей день забудьмо все, що може роз’єднувати людей, і світлим поглядом господарів поглянемо на єдину, неповторну і прекрасну українську державу. Подаймо один одному руки зі словами поваги і любові, з відповідальністю, якої потребує свобода та незалежність рідної країни", – йдеться у вітанні Ющенка, поширеному прес-службою голови держави.

Президент наголошує, що "успіх України залежить від кожного з нас, він зростатиме з нашою працею, єдністю і взаємною підтримкою. У вільному і демократичному суспільстві немає місця для байдужості. Ми особисто є творцями своєї держави".

Глава держави у своєму вітанні запевняє, що як президент продовжуватиме робити все, аби Україна ставала міцною і заможною країною, яка поважає та оберігає права своїх громадян, серед яких одним із основних є право вибору.

"Воно дає можливість спільними зусиллями обрати майбутнє, що відповідатиме нашим мріям", – наголошує президент у вітанні з нагоди Дня Незалежності України.

Прем’єр-міністр Віктор Янукович також звернувся з привітанням до громадян України.

“16 років незалежності нашої держави – це 16 етапів зміцнення нашої свободи. Кожен з тих етапів був непростим. Тому що незалежність і свобода як для окремої людини, так і для усього народу – це не лише благо, це, насамперед, величезна відповідальність, яку не можна перекласти на чужі плечі, а треба гідно нести самому", - йдеться у вітальному слові глави уряду, текст якого поширила прес-служба Партії регіонів.

За словами прем’єра, українці розбудовують незалежність впевнено, з великою вірою у завтрашній день України як рівної серед рівних держав у колі світової спільноти. “Ми разом зводимо світлий дім нашої державності, у якому будуть жити в добробуті багато поколінь вільних українських громадян”, - наголошує Янукович. 

“Нехай Господь береже Україну. В єдності – сила народу. Боже, нам єдність подай. Вітаю усіх з Днем Незалежності". – йдеться у вітальному слові прем’єр-міністра України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: