Президент Ізраїлю пожартував про українців

Шимон Перес у Києві зустрівся зі своїм українським колегою Віктором Януковичем. Він наголосив на важливому значенні відносин між двома країнами.

Президент Ізраїлю Шимон Перес, який 24 листопада прибув до Києва з офіційним візитом, попросив українців не критикувати його батьківщину.

"Я пропоную, щоб жоден українець у жодному разі не критикував державу Ізраїль, тому що якщо нас будуть критикувати, ми скажемо, де навчались - в Україні", - пожартував Перес.

Він також наголосив на важливому значенні відносин між двома країнами, пригадавши їхню історію. "І в Ізраїлю, і в України цікаве спільне минуле - зі злетами та падіннями", - сказав Перес, зауваживши, що територія України протягом багатьох сторіч була місцем проживання євреїв.

Крім того, Перес подякував президенту Віктору Януковичу за теплий прийом. "Він дійсно теплий, не дивлячись на дощ", - зауважив президент Ізраїлю.

У свою чергу Янукович назвав Ізраїль важливим політичним та торговельно-економічним партнером України на Близькому Сході.

"Ізраїль є для України політичним і торговельно-економічним партнером на Близькому Сході", - сказав Янукович, наголосивши, що Україна позитивно оцінює розвиток двосторонніх відносин у цих сферах.

Він також висловив сподівання на активізацію українсько-ізраїльських відносин, у тому числі на парламентському рівні.

Янукович запропонував своєму ізраїльському колезі активізувати співробітництво на парламентському рівні. Зокрема, він висловився за обмін парламентськими візитами для обговорення можливого співробітництва.

Також Янукович надав високого значення діалогу України та Ізраїлю на міжнародній арені.

Нагадаємо, під час візиту до України Шимон Перес планує провести переговори з президентом Віктором Януковичем і спікером Володимиром Литвином. У ході обговорення він має намір підняти широкий спектр двосторонніх політико-дипломатичних питань.

Перес виступить з лекцією перед студентами - майбутніми політологами і дипломатами, візьме участь у політичному форумі, зустрінеться з представниками єврейської діаспори в Києві та Дніпропетровську, вшанує пам'ять 100 тисяч осіб, які загинули від рук нацистів у Бабиному Яру.

Читайте також:

Янукович назвав Ізраїль європейською країною

Названо дату, коли в Ізраїль пускатимуть без віз

В Ізраїлі система ПРО діятиме через sms: "Увага, ракета падає тобі на голову!"

Ізраїль побачив себе частиною Європи

ВідеоПерес подякував Януковичу за теплий прийом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: