Президент Польщі особисто привітав Януковича з перемогою

Качинський побажав успіхів Януковичу на посаді українського президента.

Президент Польщі Лех Качинський сьогодні привітав лідера Партії регіонів Віктора Януковича із перемогою на виборах президента України.

Як повідомив міністр канцелярії президента Польщі Маріуш Хандзлік, телефонна розмова Качинського з Януковичем відбулася 11 лютого близько 18:00 за київським часом.

Ханздлік зазначив, що президент Польщі побажав успіхів Януковичу на посаді українського президента, запевнивши, що польська влада надалі підтримуватиме реалізацію євроінтеграційних планів українців.

Глава Польської держави відзначив, що українці та поляки поділяють багато спільних цінностей, висловивши сподівання, що взаємні відносини будуть надалі динамічно розвиватися.

Качинський також запросив Януковича відвідати Польщу з візитом.

Хандзлік зауважив, що Янукович у свою чергу запросив Качинського відвідати Україну, в тому числі взяти участь в церемонії інавгурації.

Водночас міністр не уточнив, чи планує президент Польщі прибути на інавгурацію, зауваживши, що ця справа буде вирішена дипломатичними каналами після офіційного оголошення Януковича новим президентом України.

Хандзлік відзначив, що розмова Януковича та Качинського пройшла "в дуже добрій атмосфері".

Нагадаємо, за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій перше місце на президентських виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,95% голосів виборців.

За нього проголосували 12 мільйонів 481 тисяча 268 виборців.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко друга із 45,47% голосів. За неї віддали свої голоси 11 мільйонів 593 тисячі 340 громадян.

Відрив між кандидатами становить 3,48%.

Читайте також:

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Тимошенко закликала боротися за кожен протокол

Тимошенко почала збирати докази фальсифікацій на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: