Президент призначив командувача внутрішніх військ МВС

Начальником Головного управління - командувачем внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України призначено Володимира Воробйова.

Воробйов, внутрішні війська
Командувачем внутрішніх військ призначено Володимира Воробйова
Президент України Віктор Янукович призначив начальником Головного управління - командувачем внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України Володимира Воробйова замість Олександра Кіхтенка.

Відповідний указ глави держави від 6 квітня про призначення Воробйова розміщено на сайті глави держави.

Крім того, на сайті президента розміщено і указ про звільнення Кіхтенка з цієї посади, який був призначений Віктором Ющенком у 2005 році. Наразі підстави його звільнення не вказані.

Внутрішні війська входять у систему МВС України і призначені для охорони і оборони важливих державних об'єктів, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України, охорони установ виконання покарань і участі у правоохоронні громадського порядку і боротьбі із злочинністю.

До завдань внутрішніх військ також входить супровід спеціальних вантажів, конвоювання арештованих і засуджених, охорона підсудних під час судового процесу, переслідування і затримання арештованих і засуджених осіб, котрі втекли з-під варти, участь у ліквідації надзвичайних ситуацій, охорона дипломатичних представництв і консульств іноземних держав на території України.

Читайте також:

У міліцію повернулося керівництво часів Кучми

Внутрішні війська з собаками оточили "Укрспецекспорт"

Внутрішні війська не охороняють ЦВК, ігноруючи указ президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: