Янукович провів зустріч з генеральним директором Microsoft

Під час зустрічі з гендиректором Microsoft, Віктор Янукович відзначив важливість діяльності компанії в Україні в напрямку розвитку інформаційних технологій.

Президент Віктор Янукович зустрівся з генеральним директором корпорації Microsoft Стівом Балмером і подякував йому за сприяння розвитку відносин між компанією і Україною.

"Я хочу відзначити важливість діяльності компанії в Україні в напрямку розвитку інформаційних технологій та реалізації інноваційних проектів у сфері освіти", - зазначив Янукович.

На думку Януковича, стрімкий розвиток науки і техніки, а також технологічний та науковий обмін є ознаками сучасності української держави.

"Конкурентоспроможність економіки визначається темпами впровадження новітніх науково-технічних розробок і рівнем розвитку наукоємного виробництва", - заявив глава держави і додав, що Україна вибрала для свого подальшого розвитку інноваційно-інвестиційну модель, положення про яку зафіксовані, зокрема, в Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки.

Так, на думку Януковича, в української держави є багато передумов для саме такого шляху розвитку.

"У нас є значний науково-технічний потенціал - розвинена система навчальних і наукових інститутів, кваліфікованих фахівців та науковців", - підсумував президент.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Україні стартує перший масштабний проект, націлений на розвиток технологічного бізнесу в Україні, кінцевим підсумком якого повинно стати залучення інвесторів для низки проектів українських розробників, учених і підприємців.

Як повідомили організатори проекту "Інноваційний прорив 2010", завданням конкурсу ідей є створення загальної сфери розуміння та взаємодії між авторами та інвесторами для успішного запровадження нових продуктів або послуг.

Читайте також:

Американські євреї підтримали Януковича

Глава Microsoft приїде до Києва

Microsoft звинуватили у шпіонажі за користувачами

ВідеоЯнукович провів зустріч з Генеральним директором Microsoft

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: