Президент розповів про "архіважливе питання"

Віктор Ющенко закликає не політизувати відносини з Російською Федерацією і пошвидше провести демаркацію кордону між країнами.

Президент України Віктор Ющенко закликає не політизувати відносини з Російською Федерацією.

Як передає УНІАН, про це глава держави сказав під час восьмої наради керівників закордонних дипломатичних представництв України.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
Президент України Віктор Ющенко
"З Російською Федерацією не треба політизувати відносини", - сказав він. Водночас Ющенко вважає, що "історія політизації" цих відносин, очевидно, ще характеризуватиме певну частину двосторонніх відносин.

Президент зазначив, що відносини України і Росії ніколи не були простими. Проте він переконаний, що "той прагматизм, характерний для останніх двох років, є ключовим прогресом у динаміці двосторонніх відносин".

За його словами, сьогоднішній рівень відносин дозволяє говорити, що обидві сторони налаштовані конструктивно вирішувати всі питання.

Також Віктор Ющенко заявив, що вважає необхідним скоріше розпочати демаркацію сухопутної ділянки українсько-російського кордону.

"З демаркації суходолу зняті всі застереження, всі проблеми, до неї треба негайно приступати", - сказав президент.

Він також зазначив, що за останні півроку досягнуто суттєвого прогресу у процесі делімітації морських просторів.

"Принаймні визначені деякі ключові принципи для вирішення цього питання", - сказав він.

Він зазначив, що розуміє, що вирішення цього питання не відбудеться упродовж одного чи двох засідань, однак частота таких засідань має бути на контролі міністра закордонних справ. "Це архіважливе питання для України", - сказав Ющенко.

ВідеоНарада послів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: