Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Словенії підтримав продовження дії санкцій ЄС проти Росії

За його словами, санкції необхідні, поки Росія не почне дотримуватися Мінських угод

Президент Словенії Борут Пахор після зустрічі з президентом України Петром Порошенко запевнив, що підтримуватиме санкції ЄС проти Росії, назвавши їх єдиним інструментом для змушування РФ виконувати Мінські угоди.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента України.

"Ступінь довіри між президентом Росії і лідерами Європейського Союзу дуже похитнулася. Санкції необхідні. Словенія абсолютно підтримуватиме усі санкції за умови, якщо Росія не буде дотримуватися Мінських угод. Це є єдиний інструмент, яким ми володіємо і яким ми можемо управляти для досягнення мети", - заявив Пахор.

Він також зазначив, що Порошенко зумів під час зустрічі донести йому "правильну точку зору".

Своєю чергою, український президент подякував як Словенії, так і іншим країнами Європи за принципову позиції щодо санкцій та підтримку України.

Нагадаємо, сьогодні, 11 травня, президенти України та Словенії провели зустріч, під час якої обговорили роботу місії ОБСЄ на Донбасі та широкий спектр питань двостороннього співробітництва. Також вони домовились про відкриття у Львові пам’ятника словенським воїнам, які загинули під час Першої світової війни.

Під час прес-конференції за результатами зустрічі Порошенко запропонував провести зустріч у "нормандському форматі" на початку червня та обговорити на ній питання введення миротворців ООН на Донбасі. 

Також 11 травня під час телефонної розмови між президентом Росії Володимиром Путіним та канцлером Німеччини Ангелою Меркель, сторони домовились активізувати роботу в "нормандському форматі"

ВідеоСанкції проти РФ і ситуація зоні ООС: що обговорив Порошенко на зустрічі з Макроном та Меркель

День Петра Порошенка розпочався зі сніданку із канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макрон у старовинній ратуші міста Аахен. Порошенко розповів журналістам, що вони обговорили санкції проти Росії та порушення режиму тиші на сході України. Після зустрічі Порошенко долучився до церемонії вручення премії імені Карла Великого.

Санкції проти РФ і ситуація зоні ООС: що обговорив Порошенко на зустрічі з Макроном та Меркель

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції