«Президент узурпує владу!» - ВР

У ВР - перерва. Депутати обговорюватимуть "небезпеку узурпації влади Президентом".

У засіданні Верховної Ради оголошено перерву до 10:45. Оголошуючи перерву, Голова ВР Олександр Мороз повідомив, що вона пов’язана з необхідністю узгодити позицій депутатів стосовно проекту постанови заяви парламенту з приводу «небезпеки узурпації влади Президентом України Віктором Ющенком».

Мороз, коментуючи в ході пленарного засідання звернення Президента до народу з приводу оцінки діяльності Конституційного Суду, назвав це втручанням у роботу судової влади.

Голова ВР повідомив, що сьогодні судді КС не змогли потрапити на роботу, і лише з допомогою нардепів через чорний вхід зайшли до будівлі КС. Мороз вважає, що таким чином управління держохорони втручається в діяльність суду, що Кримінальним Кодексом розцінюється як злочин.

Нагадаємо, вчора ввечері В.Ющенко у своєму зверненні до українського народу заявив, що Конституційни Суд України «паралізований і деморалізований», оскільки втратив свою конституційну легітимність. Глава держави висловив занепокоєння ситуацією, що склалася в КСУ.

«Я був, є і завжди буду на боці чесного й відповідального Конституційного Суду як верховного конституційного арбітра країни,» - заявив В.Ющенко.

Президент нагадав, що протягом двох років вимагав і досягнув поновлення роботи КС, «заблокованого Верховною Радою». На думку В.Ющенка, «відновлений Суд виявив повну бездіяльність» внаслідок політичних інтриг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: