Президент виконає "невигідну" газову угоду

Уповноважений президента Богдан Соколовський оприлюднив "чітку позицію" Віктора Ющенка з газового питання.

Богдан Соколовський
Офіційний сайт Президента України
Богдан Соколовський весь час газового конфлікту озвучував позицію Ющенка
Віктор Ющенко вважає, що газові контракти з Росією слід виконувати.

"Позиція президента дуже чітка – те, що підписано, слід виконувати, і Україна буде це виконувати", - заявив уповноважений глави держави з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський під час круглого столу в Києві у п'ятницю.

Водночас він зазначив, що для України ці контракти є невигідними, і негативно впливатимуть на українську економіку, зокрема це спричинить подорожчання газу для підприємств.

Тому, на думку Соколовського, сьогодні треба зосередити свою увагу на мінімізації негативних наслідків газових домовленостей.

Крім того, представник президента висловив думку, що авторитет України на Заході через газовий конфлікт не постраждав.

Він зазначив, що після Нового року йому довелося побувати в багатьох європейських країнах, які одержували російський газ транзитом через Україну, і всі вони, зокрема, на рівні керівництва країни, висловлювали розуміння того, що Україна не причетна до припинення постачання газу.

Як відомо, Секретаріат президента гостро розкритикував прем’єра Юлію Тимошенко за те, що вона не погодила газові контракти з Ющенком. В українському політикумі почали ширитися чутки про те, що Рада нацбезпеки та оборони може змусити уряд в односторонньому порядку скасувати чи призупинити дію контрактів.

Голова правління "Газпрому" Олексій Міллер
вже відреагував на це. За його словами, вислови про можливість перепідписання російсько-українського контракту щодо поставок газу несерйозні і безґрунтовні.

Читайте також:

Ющенко похвалив Стельмаха перед МВФ
Газовий договір України та Росії: таємниця утворення ціни
Тимошенко: газову війну влаштувало RosUkrEnergo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: