Президент визначився з тим, якою має бути програма святкувань Дня незалежності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Києві відбудеться святкування 26-ї річниці Дня незалежності України.

15 травня президент України Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів забезпечити проведення урочистостей та військового параду на День незалежності. Відповідний документ опублікований на сайті глави держави.

23 серпня, на День прапора, передбачено церемонію підняття українського стяга у всіх містах України, а 24 серпня – військовий парад у столиці.   

"Міністерству внутрішніх справ України, Нацполіції України, Службі безпеки України, обласним, Київській міській державним адміністраціям ужити заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів з нагоди Дня державного прапора України та 26-ї річниці незалежності України", - написано в указі президента.

Згідно з наказом, 24 серпня, на вулиці Хрещатик та Майдан Незалежності має пройти військова техніка. В усіх містах України мають відбутися урочисті заходи – покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та молебні за Україну.

Нагадаємо, вперше за часів незалежності військова техніка Хрещатиком пройшла у 1998 році. До цього чотири роки паради на День незалежності відбувалися без неї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції