Президент Янукович привітав українців з річницею Декларації про суверенітет

Президент Віктор Янукович привітав українців з річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України та нагадав, з чого починалась незалежність.

Президент Віктор Янукович звернувся до українського народу з нагоди 21-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України.

"Цього року ми відзначатимемо 21-у річницу прийняття Акту проголошення незалежності України. Передвісником цього найважливішого в нашій новітній історії документа стала Декларація про державний суверенітет України", - йдеться у зверненні, розміщеному на сайті президента.

"Це був перший самостійний крок на шляху відродження Української держави у другій половині XX сторіччя. Декларація визначила напрями майбутнього державотворення, право нашого народу на самостійність в економічній, військовій та міжнародній сферах, запровадила самовизначення української нації. Документом було закладено підвалини розвитку громадянського суспільства та демократичного правового устрою", - йдеться у зверненні.

Також президент Віктор Янукович наголосив, шо задекларовані більш ніж два десятиріччя тому принципи залишаються актуальними і сьогодні, у час проведення реформ, становлення України як сучасної, сильної, європейської держави.

"Добра та злагоди усім, миру та процвітання", - привітав українців президент Віктор Янукович з річницею проголошення Декларації про державний суверенітет України.

Читайте також:

Президент пообіцяв швидке розслідування справи депутата Ландика, який побив дівчину

Президент запевнив, що гривня буде стабільною

Янукович вважає, що краща Конституція та, яка виконується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: