Президент Янукович запевнив, що не втручається у справу Тимошенко

На думку президента, Печерський райсуд Києва не допускає порушення законів під час розгляду справи Тимошенко.

Президент Віктор Янукович запевнив, що не втручається в суд у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це він розповів на прес-конференції 8 липня.

"Я намагаюся не втручатися в цей процес і не робити поспішних висновків", - сказав Янукович.

На думку президента, Печерський райсуд Києва не допускає порушення законів під час розгляду справи Тимошенко. "Мої консультанти, яким я задаю питання, в якій частині порушуються закони, наприклад, судом, відповідають, що на сьогоднішній день судом порушень закону немає", - сказав він.

"Закон порушується тільки Тимошенко, адвокатами і народними депутатами, присутніми в залі, які перешкоджають сьогодні законній судовій процедурі", - наголосив Янукович.

За його словами, "суддю більше звинувачують у нерішучості і незастосуванні закону". "Але, з моральної точки зору, ніхто не давав права його ображати як людину. А з точки зору права - ми не зацікавлені, суспільство не зацікавлене в тому, щоб ми знищили судову систему таким чином", - заявив президент.

"Якщо подивитися там на перший день засідання... Я не все дивився, але те, що дивився там в новинах, я бачив одного Кірєєва, а зараз я бачу вже іншого. Він трошки адаптувався до цього процесу", - зазначив Янукович.

"Ну і Юлія Володимирівна, вона також, мені здається...от я вчора дивився, вона вже трошки себе стримувала і спокійніше вела", - наголосив він.

Читайте також:

БЮТ зажадав порушити справу проти судді у справі Тимошенко

Скандал навколо Тимошенко у суді розслідуватиме Генпрокуратура

Тимошенко вигнали з зали суду за "нецензурщину"

ВідеоПрезидент Янукович запевнив, що не втручається у справу Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: