Президент ЄНП попросив у Печерського суда зустрічі з Тимошенко в СІЗО

13-16 вересня Україну відвідає президент Європейської Народної Партії Вільфред Мартенс. У планах візиту зустріч з Юлією Тимошенко в СІЗО.

13-16 вересня Україну відвідає президент Європейської Народної Партії (ЄНП) Вільфред Мартенс, який планує зустрітися у СІЗО з лідером БЮТ Юлією Тимошенко.

Як очікується, Мартенс візьме участь у конференції керівників релігійних організацій і конфесій України. Цим заходом Фонд Конрада Аденауера (який запросив Мартенса до України) та Європейська Народна Партія продовжать діалог між українськими церквами та європейськими християнськими демократами.

У рамках програми перебування в Україні Мартенс проведе зустрічі з лідерами політичних партій – партнерів ЄНП та іншими представниками опозиції.

Окрім того лідер ЄНП надіслав запит до Печерського районного суду з проханням про відвідування лідера партії "Батьківщина", колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко в слідчому ізоляторі.

Планується, що президент ЄНП також зустрінеться для обміну думками з Президентом України Віктором Януковичем, міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком та міністром юстиції України Олександром Лавриновичем. Під час зустрічей ітиметься про розвиток демократії в Україні, законодавство до парламентських виборів 2012 року, ситуацію в галузі правосуддя та про відносини між ЄС і Україною.

Раніше Європейська народна партія засудила триваюче погіршення політичної ситуації в Україні, включаючи безпрецедентний тиск на опозицію та її лідера Юлію Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: з 70 кроків до Євросоюзу Янукович зробив лише 7

Янукович назвав головну перешкоду для євроінтеграції

Політ до Брюсселя обійшовся Тимошенко в 45 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: