Президент Європарламенту побачив  значний прогрес в євроінтеграції України

Президент Європарламенту переконаний, що Україна має йти разом вперед з Європою, та бачить прогрес в переговорному процесі.

Президент Європарламенту Єжи Бузек констатує значний прогрес в питаннях євроінтеграції України. Про це він заявив у Брюсселі після зустрічі з прем'єром України Миколою Азаровим, повідомляє прес-служба Кабміну.

За його словами, прогрес досягнутий під час останнього раунду переговорів між Україною та Європейським Союзом по запровадженню зони вільної торгівлі, угоди про асоціацію та безвізовому режиму.

"Перед нами стоїть багато завдань і питань, зокрема тих, які стосуються запровадження зони вільної торгівлі, угоди про асоціацію і безвізового режиму. Я хочу додати, що в останньому раунді переговорів був досягнутий значний прогрес усіх цих питань", - наголосив президент.

"У нас попереду велике майбутнє. Ми підтримуємо один одного і маємо йти разом вперед", - додав він.

При цьому Єжи Бузек зазначив, що відносини між Україною та ЄС є глибокими, і сторони можуть допомогти один одному у розвитку двосторонніх відносин, зокрема у політичній та економічній сферах.

У свою чергу Азаров подякував президенту Європарламенту за підтримку євроінтеграційних процесів України.

Глава уряду додав, що у відносинах між Україною та ЄС немає ніяких протиріч.

В цей же час, нагадаємо, глава комітету закордонних справ Європарламенту Елмар Брок нещодавно заявив: "Інформація, що надходить з України, примушує засумніватися в реальності намірів української влади добитися членства країни в Європейському союзі". Також в Європарламенті підкреслили важливість продовження переговорів з Україною, особливо з питання створення зони вільної торгівлі, але в бажання України стати членом ЄС вже не вірять.

Читайте також:

Європа більше не вірить, що Україна хоче вступити в ЄС

БЮТ поскаржився на Януковича в Європарламент

Європа побачила занепад демократії в Україні

Європа переконала Януковича, що цього року Угоди про асоціацію не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: