Президент Європарламенту запевнив Азарова в успішній євроінтеграції України

Бузек побачив великий прогрес щодо євроінтеграції України. Він додав, що відносини між Україною та ЄС є глибокими, і сторони можуть допомогти один одному у розвитку відносин.

Президент Європарламенту Єжи Бузек констатував значний прогрес в питаннях євроінтеграції України, який досягнутий під час останнього раунду переговорів між Україною та Європейським Союзом по запровадженню зони вільної торгівлі, угоди про асоціацію та безвізовому режиму.

Про це він заявив 13 жовтня у Брюсселі на спільному підході до преси з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Перед нами стоїть багато завдань і питань, зокрема тих, які стосуються запровадження зони вільної торгівлі, угоди про асоціацію і безвізового режиму. Я хочу додати, що в останньому раунді переговорів був досягнутий значний прогрес усіх цих питань, - наголосив президент Європарламенту і додав, - Я дуже радий вітати прем'єр-міністра у Європейському парламенті, Європейському Союзі. У нас попереду велике майбутнє. Ми підтримуємо один одного і маємо йти разом вперед".

При цьому Бузек додав, що відносини між Україною та ЄС є глибокими, і сторони можуть допомогти один одному у розвитку двосторонніх відносин, зокрема у політичній та економічній сферах.

Нагадаємо, Азаров передасть комісарові ЄС з питань енергетики Гюнтеру Оттінгеру низку пропозицій щодо модернізації української ГТС.

Про це прем'єр повідомив перед зустріччю з комісаром.

При цьому він не став деталізувати зміст цих пропозицій.

"Ми сьогодні з ним зустрічаємося, обговоримо ці пропозиції. Про досягнуті результати ми потім розповімо", - сказав Азаров.

Читайте також:

Україна представить Європі варіант модернізації ГТС

Янукович: Росія наближає Україну до ЄС

Українців будуть просити вступити до ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: