Президент заступився за коаліцію

Президент Віктор Ющенко розцінює останні Олександра Мороза щодо проведення позачергової сесії парламенту як цілковито безпідставні.

Нарада у Віктора Ющенка
Сайт президента України
Президент України Віктор Ющенко розцінює останні заяви Голови Верховної ради України V скликання Олександра Мороза щодо проведення позачергової сесії цього складу парламенту як цілковито безпідставні з усіх можливих позицій: правових, політичних, моральних.

Як повідомили УНІАН в прес-службі глави держави про заявив сьогодні Глава Секретаріату президента Віктор Балога.

"Глава держави вбачає у таких висловлюваннях виключно особистий мотив пана Мороза – він прагне будь-якою ціною, у тому числі й усупереч Конституції, домогтися підтвердження своєї влади, якої у нього немає з моменту втрати Верховною радою повноважності", - сказав він.

За словами Віктора Балоги, президент звернув увагу на спробу Олександра Мороза використати у власній політичній грі партії, які утворили більшість у ВР V скликання. "Погрози соціалістів про вихід із коаліції не мають сенсу і не тягнуть за собою жодних правових наслідків, у тому числі й для Кабінету міністрів”, - сказав він. За словами Балоги, такі закиди можна розглядати як неприкритий шантаж уряду, що категорично неприпустимо, безглуздо й обурливо. “Нинішня Верховна рада неповноважна, тому народні депутати не можуть виконувати законотворчих функцій. Можливе рішення Соцпартії про припинення участі в коаліції буде не більше, ніж політичним демаршем", – сказав Віктор Балога. 

Віктор Балога
УНІАН
Віктор Балога прагне стримати влпив Олександра Мороза на політичну ситуацію в країні, навіть тактичну підтримуючи Партію регіонів.
За його словами, голова держави зауважив, що чинний на сьогодні Кабінет міністрів складе свої повноваження перед Верховною радою VI скликання, обраною на позачергових виборах 30 вересня. "Уряд під керівництвом прем’єр-міністра Віктора Януковича дійсно невдовзі припинить свою діяльність. Однак це відбудеться згідно з конституційною процедурою, а не під тиском чи з примхи будь-кого, зокрема, лідера соціалістів", – цитує президента Віктор Балога.

Він також зазначив, що голова держави закликає всі політичні сили до відповідальності та чіткого додержання законів у період проведення виборчої кампанії. "Президент наголошує, що суспільство та країна ніколи не можуть бути заручниками приватних інтересів. Зараз усім потрібно дивитися в майбутнє, а не гарячково чіплятися за минуле. Очевидно, що більшість відповідальних політичних сил це розуміють і тому готуються до виборів. Україна потребує змін, які готуватиме вже нова влада", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: