Президент змінив керівників РДА в 13 областях

На офіційному сайті глави держави з’явилось більше 300 розпоряджень про звільнення та призначення голів районних державних адміністрацій.

Президент України Віктор Янукович здійснив ротацію керівників районних державних адміністрацій у 13-ти регіонах України.

Так, впродовж останніх декількох днів на офіційному сайті глави держави з’явилось більше 300 розпоряджень про звільнення та призначення голів районних державних адміністрацій.

Зокрема, в Київській області звільнено 16 голів районів, призначено - 17. При цьому дехто був переведений з одного району в інший. Наприклад, Анатолія Ольшанського було звільнено з посади голови РДА Вишгородського району і призначено головою РДА Бориспільського району.

Найбільше керівників райадміністрацій було змінено у Харківській області. Зокрема, звільнено 24, призначено 23 нових голів РДА.

На Дніпропетровщині було звільнено 21 керівника РДА, призначено - 18; на Донеччині – призначено і звільнено 17 голів районів, на Луганщині – по 16; На Миколаївщині звільнено 18, а призначено лише 12. У Рівненській області звільнено 14 голів, а призначено 15; на Закарпатті звільнено 8, призначено - 11, у Чернівецькій області звільнено 8, призначено – 9, у Криму ротація торкнулась поки що 5 райдержадміністрацій. По одному керівнику РДА звільнено в Полтавській, Житомирській, Хмельницькій областях.

Розпорядження президента щодо звільнень і призначень керівників місцевих адміністрацій продовжують з’являтись щоденно на його офіційному сайті.

Читайте також:

Янукович призначив нових членів Ради НБУ

Янукович працевлаштував брата Кушнарьова

 

Генпрокурор назвав Януковича жорсткішим, ніж Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: