Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент зустрівся з міністрами закордонних справ Естонії, Литви та Польщі

На зустрічі йшла мова про нагальні питання.

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з міністром закордонних справ Естонії Свеном Міксером, міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом та міністром закордонних справ Польщі Яцеком Чапутовичем. Про це повідомляє прес-служба українського президента у середу, 16 січня.

Очільник держави подякував за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України з боку Естонії, Литви та Польщі, а також за рішуче засудження агресивних дій Росії.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію в Азовському та Чорному морях, наявні загрози з боку Росії з урахуванням вчиненого у листопаді 2018 року акту агресії російських військових проти українських кораблів та захоплення в полон українських моряків.

Президент та міністри погодились, що необхідно посилювати консолідований міжнародний тиск на РФ "з вимогою негайного звільнення українських полонених моряків, повернення захоплених кораблів та забезпечення свободи мореплавства в Азовському і Чорному морі".

Крім того, Порошенко розповів гостям про ситуацію на Донбасі, порушення Росією Мінських домовленостей і режиму припинення вогню.

Також, український президент сподівається на збільшення допомоги з боку Європейської комісії та держав-членів ЄС для підтримки Донбасу та українського Приазов'я.

Він "високо оцінив рішення сторони ЄС направити наприкінці січня оціночну місію для вивчення додаткових соціально-економічних потреб регіону".

Нагадаємо, 15 січня Міністри закордонних справ Латвії, Литви, Естонії, Польщі не змогли приїхати до Маріуполя, де разом з Павлом Клімкіним мали оцінити наслідки російської блокади кораблів в Керчі.

ВідеоТимошенко, Порошенко та Зеленський продовжують очолювати президентські рейтинги - опитування

Трійка лідерів незмінна. Юлія Тимошенко, Петро Порошенко та Володимир Зеленський очолюють президентські рейтинги. Втім, чинний президент за підсумками грудня перемістився на другу позицію. Такі результати дослідження, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" разом із Центром Разумкова.

Тимошенко, Порошенко та Зеленський продовжують очолювати президентські рейтинги - опитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції