Президент звільнить деяких губернаторів

В деяких регіонах України відбудеться зміна голів облдержадміністрацій. Питанням наразі займається Секретаріат президента.

Віктор Бондар
УНІАН
Віктор Бондар прогнозує нові кадрові перестановки в регіонах.

Найближчим часом по деяких обласних державних адміністраціях України будуть ухвалені рішення щодо кадрових змін. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник глави Секретаріату президента Віктор Бондар. 

Він додав, що президент України Віктор Ющенко вивчає ситуацію, і питання "заміни заради заміни" не стоїть - вивчаються рівень довіри до губернаторів, показники соціально-економічного розвитку регіонів і рівень ефективності співпраці з правоохоронними органами.

Разом з тим, Бондар не дав прямої відповіді на питання про те, що відбулося вчора в Дніпропетровську, зазначивши, що "сталося непорозуміння". За його словами, в Дніпропетровській області планувалася тільки заміна "ряду керівників районних адміністрацій".

Напередодні в Дніпропетровську було анонсовано представлення нового губернатора області. Повідомлялося, що Бондар представить об 11:00 на цій посаді Миколу Швеця. Для висвітлення події були зібрані місцеві журналісти, проте пізніше їм повідомили, що заступник глави Секретаріату залишив місто.

Нагадаємо, 10 липня 2007 року президент звільнив із посад голів Миколаївської ОДА Олександра Садикова та Чернігівської ОДА Миколу Лаврика.

11 липня Ющенко заявив, що останні кадрові ротації голів обласних державних адміністрацій викликані виключно практичною доцільністю організації роботи місцевої влади. "Це нормальний процес, я не хотів би, щоб тут виникали якісь домисли, які б дискредитували кадрову політику", - підкреслив президент.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: