Президентський літак вирушає до Грузії за 10 дітьми заарештованої українки

Президентський літак вирушає до Грузії за 10 дітьми заарештованої українки

З грузинською стороною вдалося погодити всі деталі.

Сьогодні, 6 червня, український борт №1 вилітає до Грузії, аби забрати до України десятьох дітей родини Сусляк, передає кореспондент ТСН. 

Напередодні українською делегацією на чолі з дитячим омбудсменом Миколою Кулебою було досягнуто попередніх домовленостей з прокуратурою і міністерствами Грузії, а вже сьогодні погодили всі деталі. 

Діти мають прилетіти до України сьогодні ввечері.

Нагадаємо, що багатодітну маму Юлію Сусляк наприкінці квітня заарештували на грузинському кордоні, коли вона намагалася виїхати до Абхазії разом з 10 дітьми. Підозру викликало те, що семеро з них були народжені упродовж року. В родині пояснюють - хотіли мати багато дітей, але через проблеми зі здоров’ям матері, якій після народження трьох старших поставили діагноз безпліддя, довелося звернутися до послуг сурогатних мам.

Але за версією грузинської сторони, українка цих дітей купила в Україні, а в невизнану республіку Абхазію везла на продаж. Про цю справу українські чиновники з органів опіки дізналися лише після виходу сюжету ТСН.

Відео Заарештована в Грузії багатодітна українка Юлія Сусляк оголосила голодування

Жінку утримують у нестерпних умовах. Підселили до неї психічно хвору жінку, яка намагалася скоїти суїцид. А з камери винесли всі речі, включно з постільною білизною. Юлія боїться за своє життя, тож оголосила голодування. Найімовірніше завтра український консул зустрінеться з представниками грузинської прокуратури.  

Заарештована в Грузії багатодітна українка Юлія Сусляк оголосила голодування

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів