Президенту потрібні гроші на "Шкільний автобус"

Президент звертає увагу прем`єр-міністра на необхідність виділення до 1 жовтня коштів на виконання програми «Шкільний автобус».

Шкільний автобус (Фото: kievbus.info)
Організація регулярного безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти (Фото: kievbus.info)
Президент України Віктор Ющенко звертає увагу прем`єр-міністра Віктора Януковича на необхідність виділення до 1 жовтня коштів на виконання програми «Шкільний автобус».

Як повідомляє прес-служба глави держави, у листі до керівника уряду В.Ющенко наголошує, що в бюджеті-2007 на виконання зазначеної Програми передбачено 70 млн. грн. – проте гроші досі не виділені. Водночас, більш ніж за три км від шкіл проживають – а отже потребують підвезення – 12% загальної кількості сільських учнів України.

«Організація регулярного безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти,» – нагадує Президент у листі.

В.Ющенко також наголошує, що відповідно до Указу Президента №1013/2005, Кабінет Міністрів у ході щорічної роботи над проектами держбюджету має передбачати видатки на реалізацію в повному обсязі державних цільових програм у сфері освіти, зокрема Програми «Шкільний автобус».

*** Торік організоване підвезення до шкіл було забезпечене для 282,2 тис. учнів (80% від потреби), із них за програмою «Шкільний автобус» – 43%. У сільській місцевості підвозилося понад 214 тис. учнів (85% від потреби), з яких за програмою близько половини.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: