При Кабміні організують Раду автомобілістів

Прем`єр-міністр доручила створити Раду автомобілістів при Кабміні.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко ініціює створення Ради автомобілістів при Кабінеті міністрів.

Доручення створити Раду автомобілістів Тимошенко дала під час наради за участю представників громадських об’єднань автовласників. За її словами, до складу ради входитимуть представники Державного комітету з питань підприємництва, міністри транспорту і зв’язку, фінансів, а також заступник міністра внутрішніх справ та представники громадських об’єднань автовласників.

Крім того, Тимошенко доручила підготувати на наступне засідання уряду документи щодо спрощення системи передачі права керування автомобілем і доцільності тимчасового реєстраційного талону, а також проект розпорядження про заборону ДАІ брати участь в незаконній евакуації автомобілів.

Глава уряду зауважила, що вирішення всіх проблемних питань, порушених на нараді представниками автовласників, вона бере під особистий контроль.

Раніше Тимошенко повідомила про те, що в ході зустрічі з представниками автовласників, в Україні будуть введені диференційовані ставки для власників автомобілів, яким більше 7 років.

Учасники акції протесту другий день блокували вул. Грушевського, внаслідок чого рух автотранспорту по ній відновлений.

Протест автомобілістів проти збільшення транспортного збору і податків відбувся в усіх великих містах України. Наприклад, в Сімферополі понад тисячу водіїв влаштували затор на в’їзді до міста.


Читайте також:
Прем`єр ввела диференційовані ставки на авто
У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта
Автомобілісти заблокували центр Києва (фото)

ВідеоПри Кабміні організують Раду автомобілістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: