При президенті Тимошенко посада прем'єр-міністра залишиться

Тимошенко заперечила, що у випадку обрання її президентом не буде призначений новий прем'єр.

Кандидат у президенти, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заперечує, що у випадку обрання її президентом не буде призначений новий прем'єр.

Про це вона сказала в ефірі програми "Свобода слова".

"Безумовно, так, як і передбачено Конституцією, буде обрано прем'єр-міністра, і я тут не розділяю позицію пана Луценка", - сказала Тимошенко, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, котрий спрогнозував, що у випадку її обрання Президентом в Україні не буде прем'єра.

При цьому вона підкреслила, що готова взяти на себе всю відповідальність за уряд.

"Я можу твердо сказати, що після того, як наша команда і я особисто пройдемо президентські вибори, і якщо народ зробить вибір на мою користь, то я візьму відповідальність за роботу уряду, за роботу кожного міністра", - сказала Тимошенко.

Прем'єр знову заявила, що в країні повинна бути встановлена або президентська, або парламентська форма правління й з метою визначення однієї з них вона має намір провести референдум або спеціальне опитування.

Нагадаємо, 27 грудня Луценко спрогнозував, що у випадку обрання Тимошенко президентом нікого не буде призначено прем'єром, при цьому виконуючим обов'язки прем'єра буде перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, а всі засідання уряду будуть проходити виключно за її присутності.

Читайте також:

Луценко: при президентові Тимошенко прем’єр-міністра не буде

ЦВК оголосила Тимошенко попередження

В Дніпропетровську Ющенко шукав вареничну, яку тримає сім'я Тимошенко

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: