При уряді створять посаду "головного антикорупціонера"

На позачерговому засіданні уряду планується затвердити нову антикорупційну стратегію України.

Уряд створить посаду уповноваженого з питань антикорупційної політики у всіх міністерствах та відомствах.

Про це стало відомо у ході зустрічі першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова з президентом групи країн Ради Європи проти корупції (GRECO) Драго Косом, повідомляє прес-служба Кабміну.

Перший віце-прем’єр-міністр повідомив, що на 9 грудня цього року заплановано проведення позачергового засідання уряду, на якому планується затвердити антикорупційну стратегію України. "Система протидії корупції, за нашими розрахунками, законопроектами повинна охоплювати всі підрозділи виконавчої влади, всі міністерства, місцеві адміністрації тощо", - наголосив він.

При цьому Турчинов зазначив, що для уряду принциповим є те, щоб структура з боротьби з корупцією мала своїх незалежних представників у всіх міністерствах і відомствах. "Щоденна системна координація цієї роботи - це також одне із завдань, яке ставить уряд". – додав віце-прем’єр.

У свою чергу Драго Кос підтримав та високо оцінив зусилля уряду щодо організації роботи з подолання корупції, зокрема: "введення посади уповноваженого з питань антикорупційної політики не лише в Секретаріаті КМУ, але й у всіх міністерствах та відомствах", яке заплановане урядом найближчим часом.

Читайте також:

Литвин подав до суду на двох нардепів

У Львівській області на "Таміфлю" "відмили" майже 42 мільйони

Балога може повернутися до Ющенка для участі у виборах

Експерти: Литвин і Кучма не бояться звинувачень у вбивстві Гонгадзе

ВідеоПри уряді створять "головного антикорупціонера"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: