Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Умийся кров'ю". Крисін нахамив у суді матері вбитого журналіста Веремія

Суд оголосив перерву до 16 липня.

У вівторок, 10 липня, в Дарницькому суді розпочали зачитування обвинувального акту Юрію Крисінуватажку "тітушок", підозрюваного у вбивстві журналіста і його охоронцеві Сергію Чемесу. Юрій Крисін під час суду накричав на матір вбитого журналіста В'ячеслава Веремія.

"Умийся сама кров'ю. Треба було краще сина свого виховувати. Приберіть цю "мамашу"... Це ти хвора. Захистіть мене від цього хамства! Я не хочу з вами спілкуватися. Це тебе господь покарає!", - процитувала слова Крисіна до матері Веремія у Facebook журналіст Наталія Двалі.

Суд оголосив перерву до 13:00 16 липня, зупинившись на 23-й сторінці акта, який нараховує понад 60 сторінок.

Нагадаємо, журналіста В’ячеслава Веремія вбили в ніч проти 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві, у період Євромайдану. 

Суд скасував закриття справи проти ватажка "тітушок" Крисіна, підозрюваного у вбивстві журналіста. Крисін став фігурантом й інших справ. Зокрема, справи про напад на автозаправну станцію "Народна АЗС" у Києві в районі аеропорту "Жуляни" 5 травня 2016 року. 

13 червня апеляційний суд Києва засудив Крисіна у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія до п'яти років в'язниці. У свою чергу сторона обвинувачення клопотала про шість років ув'язнення.

ВідеоП'ять років в'язниці замість умовного терміну. Апеляційний суд переглянув вирок Крисіну

Апеляційний суд переглянув вирок Юрію Крисіну. Його звинувачують у співучасті в убивстві журналіста В'ячеслава Веремія, це сталося 2014-го, під час Революції гідності. Крисіна, якого також називали керівником "тітушок", раніше засудили до 4-х років позбавлення волі умовно.

П'ять років в'язниці замість умовного терміну. Апеляційний суд переглянув вирок Крисіну

Залиште свій коментар

Вибір редакції