Прибирання, респіратори та попередній запис: у МОЗ назвали нові правила роботи стоматологій на карантині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пацієнти не повинні контактувати.

Від 12 травня в Україні в рамках послаблення карантинних обмежень уряд дозволив роботу стоматологій. Однак клініки і пацієнти мають дотримуватися протиепідеміологічних вимог, зокрема відвідувати стоматологію можна лише за попереднім записом, а лікарі повинні робити інтервал між пацієнтами.

Про нові правила повідомляють у МОЗ 17 травня.

Як уточнюється, стоматології під час карантину можуть працювати у звичному режимі, але прийом пацієнтів має вестися за попереднім записом та без супроводження. Виняток лише діти до 14 років, осіб з інвалідністю та похилого віку.

Крім того, заборонено очікувати на свій прийом в установі, це потрібно робити поза межами приміщення. Також у стоматології повинні бути встановлені антисептики, до яких мають доступ пацієнти.

Перед початком роботи у стоматологіях повинні перевіряти у своїх співробітників температуру. Медики мають працювати в індивідуальних засобах захисту, зокрема, респіраторі без клапану, герметичних окулярах, з щитком для обличчя та шапочкою.

Між пацієнтами слід дотримуватися інтервалу не менше 15 хвилин, а після кожного прийому необхідно проводити ретельне прибирання. Під час запису та в день прийому необхідно телефоном опитати пацієнта про його самопочуття. 

Перебування у стоматологічному кабінеті має бути ізольованим. Із кабінету необхідно прибрати рекламну продукцію, журнали та іграшки. 

Робота стоматклінік, правила
Міністерство охорони здоров’я України

Нагадаємо, в Україні після послаблення карантинних обмежень запрацювали магазини одягу. Щоб не заразитися міряти одяг треба у масці й відразу після примірки мити чи дезінфікувати руки. Але у деяких магазинах перед приміркою взуття навіть обробити антисептиком не дозволяють.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції