Прибуття Faina в кенійський порт відкладається

Судно пройшло більшу частину шляху, однак наразі умови плавання у зоні перебування судна дещо погіршилися.

Через погіршення умов плавання судно Faina може прибути в кенійський порт Момбаса не раніше першої половини дня 12 лютого.

Як повідомили у прес-службі глави держави, про це повідомила прес-секретар президента України Ірина Ванникова.

Відповідно до оперативної інформації, яку постійно отримує президент України, судно пройшло більшу частину шляху, однак наразі умови плавання у зоні перебування судна дещо погіршилися через вплив океанських течій, у зв`язку з чим прибуття Faina може відбутися не раніше першої половини дня 12 лютого 2009 року.

За її словами, завершуються підготовчі заходи з прийому екіпажу і судна Faina у кенійському порту. У супроводі американських військових кораблів зі складу 5-го флоту ВМС США Faina продовжує рух у напрямку кенійського порту Момбаса.

"Моряки отримали довгоочікувану можливість щоденно спілкуватися зі своїми рідними, що позитивно вплинуло на їхній емоційний настрій", – наголосила прес-секретар.

Вона повідомила, що представники української сторони у взаємодії з кенійськими партнерами завершують підготовчі заходи з прийому судна і екіпажу в порту призначення.

Окрім того, з числа досвідчених фахівців відібрано змінний екіпаж Faina, який готовий у визначений час вилетіти в Момбасу для прийняття судна в експлуатацію і проведення ремонтних робіт.

Судно Faina було захоплене піратами 25 вересня минулого року біля берегів Сомалі. У складі екіпажу судна – 17 громадян України. На борту Faina знаходяться 33 танки Т-72, гранатомети, зенітні установки і боєприпаси, які Україна продала Кенії.

4 лютого пірати Сомалі одержали 3,2 млн. дол. викупу за український суховантаж і залишили судно.

Читайте також:
Українські спецслужби не знають, від чого помер капітан Faina
Екіпаж Faina вилетить до Києва
Морякам Faina скоротили зарплату на 200 дол. за телефонні розмови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: