Причиною отруєння дітей у Севастополі став золотистий стафілокок

Масове отруєння дітей у таборі "Альбатрос" викликала бактерія золотистого стафілокова. Збудник виявили у працівників кухні.

Причиною масового отруєння російських дітей в севастопольському таборі "Альбатрос" став золотистий стафілокок, який виявили в деяких стравах та у співробітників кухні.

Інфекцію знайшли в картопляному пюре та яловичому гуляші, які давали в таборі на обід, повідомили місцеві санепідеміологи.

"Виявлено золотистий стафілокок на технологічному обладнанні, санітарному одязі. З шести співробітників у чотирьох був висіяний аналогічний стафілокок. Це два повари, один офіціант і один робітник", - повідомив виконуючий обов'язки головного санітарного лікаря Севастополя Роман Проскурнін.

Нагадаємо, 12 липня 78 дітей та 6 вихователів з "Альбатросу" потрапили в лікарню з ознаками харчового отруєння.

Діяльність оздоровниці, як і ще 14-ти дитячих таборів, призупинили - через недотримання санітарних норм. Хто саме приніс хворобу до "Альбатросу", стане відомо за три тижні. Лабораторні дослідження тривають.

Через отруєння дітей свого крісла позбувся головний державний санітарний лікар Севастополя Володимир Тарасов.

Золотистий стафілокок - факультативний анаероб, найбільш частий збудник стафилококкоза. Ця бактерія здатна викликати цілу низку хвороб, від мінорних захворювань шкіри, таких як прищі, папули, фурункули, целюліт тощо, до таких хвороб, як пневмонія, менінгіти, остеомієліти, ендокардит, токсичний шок, бактеріємія, сепсис.

Читайте також:

В Україні половині дитячих таборів загрожують харчові отруєння й кишкові інфекції

Головного санлікаря Севастополя звільнили через масове отруєння дітей

В оздоровчому таборі у Севастополі отруїлися 78 дітей

В дитячому санаторії в Києві зафіксовано спалах вітряної віспи

ВідеоНазвали причину масового отруєння дітей у таборі "Альбатрос" під Севастополем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: